Mes rūšiuojam - prisijunk ir tu!

 

 

         Lapkričio 22 dieną į darželį atvyko akcijos ,,Mes rūšiuojam!" autobusiukas ir išsivežė mūsų surinktus nereikalingus namų apyvokos prietaisus. Mums pavyko surinkti 433 kg šių atliekų.


        Ačiū visiems prisidėjusiems prie akcijos!

{gallery}rusiuojam{/gallery}

       Rugsėjo 20 d. visoje Lietuvoje prasidėjo unikalus aplinkos apsaugos projektas „Mes rūšiuojam", kurį organizavo  Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija" ir UAB „Atliekų tvarkymo centras".

 

       Svarbiausias „Mes rūšiuojam" tikslas – skatinti ir mokyti visuomenę, o ypač švietimo įstaigų auklėtinius – moksleivius, studentus, darželinukus rūšiuoti ir rinkti atskirai elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis atliekomis bei mažinti aplinkos taršą.

       Projekto organizatoriai ir partneriai už surinktas atliekas moksleiviams dovanos sporto prekes, knygas, stalo žaidimus, apsilankymus kino teatruose ar pažintines keliones, o taip pat sudarys galimybę pagal sukauptą taškų skaičių pasirinkti dovanas kiekvienai projekte dalyvavusiai švietimo ir mokslo įstaigai.

       Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.mesrusiuojam.lt

 

      

      

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 17 svečiai (-ių) ir narių nėra

Sveika mokykla

sveika_mokykla.jpg