Advento vakaronė

 

       Tuo metu, kai už lango šalta ir niūru, ateina rimties, susikaupimo ir vilties laikotarpis - Adventas. Jau tapo tradicija pakviesti tėvelius į vakaronę, kurioje visi kartu pabūtume, pajaustume vieni kitų gerumą, šilumą, švelnumą.

       Puoselėdami lietuvių liaudies tradicijas, pasipuošę tautiniais drabužiais,  rinkomės į salę ir pynėme Advento vainiką. Jį puošėme kankorėžiais, aukso rutuliais, o keturi angelai uždegė spalvotas žvakeles ir dovanojo susirinkusiems širdeles, žvaigždeles, angeliukus. Sekėme  adventinę  pasaką apie šalčio stebuklus, žiemos grožį, langų raštų įvairovę. Kalbėjome apie tikėjimą, nuoširdumą, atlaidumą, meilę, gerus darbus ir svajonių išsipildymą. Pakvietėme tėvelius kartu su vaikais žvakių šviesoje papuošti salės langus. Visi gėrėjomės tuo grožiu, kurį patys sukūrėme. Giedojome adventines giesmes, žaidėme žaidimus.

       Vakaronės pabaigoje sušokome tradicinį lietuvių liaudies ratelį ,,Graži mūsų šeimynėlė”- paspaudėme vieni kitiems rankas, linkėjome dvasingų, gražių, džiugių šv. Kalėdų.

 

{gallery}advent{/gallery}

Daugiau nuotraukų Fotogalerijoje ...