Svečiuose pas menininkus

 

       Vyresniosios grupės vaikučiai su auklėtojomis Jūrate Gecevičiene ir Gražina Bartusevičiene lankėsi M.K.Čiurlionio atminimo kambaryje ir Balio Gražulio bibliotekoje.

       M.K.Čiurlionio draugijos pirmininkė Elvyra Sinkevičienė  supažindino su vaikams nematytu muzikos instrumentu – kanklėmis ir išmokė dainelę apie pelėdą. O taip pat mokė eiti ratelį ,,Graži mūsų šeimynėlė“. Auklėtojos atkreipė vaikų dėmesį į salėje eksponuojamą Eglės Antanavičienės siuvinėtų paveikslų ir Vytauto Baublio darbų iš kriauklių parodą. Ši paroda skirta Senosios Varėnos 600 metų jubiliejui.

       Bibliotekoje vaikai apžiūrėjo Martyno Vainilaičio 80-mečiui skirtą parodą „Iš pasakų miesto legendų šalies“. Darželinukai mielai vartė jo parašytas knygas, bibliotekininkė papasakojo apie poetą ir jo eilėraštį „Mano dzūkiška skaičiuotė“. Jį mokėjo ir padeklamavo Robertas Sadauskas. Už gražų deklamavimą jis buvo apdovanotas knygele. Kiti vaikai tai pat neliko nuskriausti, jie gavo dovanų spalvinimo knygelių. Vaikų atmintyje išliko mūsų krašto menininkų darbai ir gražūs pasakojimai apie juos.

 


 

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 10 svečiai (-ių) ir narių nėra

Sveika mokykla

sveika_mokykla.jpg