1,2 % parama ( anksčiau buvo 2 %)

Gerbiami tėveliai, seneliai, darbuotojai ir visi kiti S. Varėnos ,,Nykštuko" vaikų l.-d. rėmėjai, skirdami  1,2 proc. pajamų mokesčio (GPM, anksčiau buvo 2 proc.) paramą mūsų įstaigai, Jūs prisidedate prie  savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo. Nuoširdžiai Jums dėkojame!


Aktualūs pakeitimai šiais metais skiriant pajamų mokesčio dalį paramai:

Įgyvendinus mokesčių reformą, nuo 2019 m. pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, todėl pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:

· Paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.);

 Vadovaudamiesi  Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str.  Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. (šiemet iki gegužės 4 d. imtinai) gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui). Jums tereikia užpildyti Mokesčių Inspekcijos patvirtintą prašymo formą (FR0512 forma). 

          1,2 proc. nuo GPM galite skirti 2 būdais:

  1. Užpildyti popierinę paraiškos formą FR0512 ir nunešti į Alytaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Varėnos poskyrį adresu J. Basanavičiaus g. 7.

  2. Užpildyti paraišką elektroniniu būdu, jei naudojatės elektronine deklaravimo sistema (EDS).

Rekvizitai prašymams dėl 1,2 % pajamų mokesčio pervedimo: 

Senosios Varėnos „Nykštuko“ vaikų lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190089551
Mokyklos g. 4, S. Varėnos k.

Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 1 d. (šiemet iki gegužės 4 d. imtinai).

 Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje.

 Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.

 Nuoširdžiai būsime dėkingi už Jūsų skirtą  1,2 proc. paramą (iki 2020 m. gegužės 4 d. imtinai) nuo gyventojų pajamų mokesčio ir šiais metais!