Vaikų raginimas mamoms

 

Vaikų raginimas mamoms daugiau dėmesio skirti savo sveikatai:

Mama, prašau pasirūpink savimi!

 

       Gegužės 2 dieną vyko Mamyčių dienos minėjimas. Šią dieną vaikučiai su darželio bendruomene paruošė muzikinį koncertą, o visuomenės sveikatos specialistai pakvietė visus prisijungti prie „Nedelsk“ akcijos, ragindami atkreipti dėmesį ir pasirūpinti savo mamyčių sveikata.

       Net saulutė išlindo pasižiūrėti ir sudalyvauti šventėje, todėl nuotaika ir oras buvo nuostabūs.

       Mažieji akcijos dalyviai, atsidėkodami Mamytėms už meilę, rūpestį ir šilumą, piešė kreidelėmis ant asfalto: išdabino rožinį kaspiną širdelėmis, gėlytėmis, drugeliais, mamyčių portretais su palinkėjimais nesirgti. O svajones ir raginimus nedelsti, daugiau dėmesio skirti savo sveikatai  paleido aukštyn į dangų su balionais, kurie ir tapo akcijos simboliu.

       Visiems susirinkusiems visuomenės sveikatos specialistė paaiškino, ką simbolizuoja šis rožinis kaspinas, kaip svarbu mamoms reguliariai tikrintis sveikatą.

       Vaikams mama  yra svarbiausia pasaulyje. Ji privalo būti atsakinga ir padaryti viską, kad ir pati, ir jos šeimos nariai būtų sveiki. 

       Sveikatos patikrinimo programos skirtos ligai nuspėti ar nustatyti ankstyvą jų stadiją, kad nedelsiant būtų imtasi reikiamų priemonių jai įveikti, neleisti plisti bei komplikuotis.

       Juk negali būti geresnės dovanos už sveiką gyvenimą!

       Ačiū visiems prisidėjusiems, kad ši šventė taptų tokia prasminga!

 

Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Evelina Raulušaitienė