Sveikatos popietė

 

       Saulėtą trečiadienį  darželio bendruomenė dalyvavo sveikatos popietėje, prie kurios prisijungė ir svečias  - beždžionė Vasara. Mūsų mažieji buvo nusiteikę puikiai: kupini gerų emocijų  pūtė balionus, šoko ,,Jurgelį meistrelį“,  mokėsi beždžionėlės šokio, dainavo, pasakojo, kokius vaisius mėgsta labiausiai valgyti, žaidė su lauko raketėmis. Lauke dūkti buvo labai  smagu!

       Vaiko sveikata priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau vienas iš svarbiausių ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatos ugdymo komponentų yra veikla lauke. Tyrimai rodo, kad  laikas, praleistas  lauke – gyvybiškai būtinas, jei norime, kad vaiko raida būtų visavertė.

       Kadangi vasara jau beveik čia pat,  tai dabar pats geriausias laikas skatinti mūsų mažuosius būti fiziškai aktyvius - rekomenduojami įvairūs žaidimai kieme, kurie vaikus gerai emocionaliai nuteikia. Vaikystė yra gražiausias ir dažnai geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis, ji kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minučių ir įspūdžių. Vaikystė prabėga kaip trumpa akimirka, bet palieka ryškų pėdsaką žmogaus gyvenime, todėl rūpinkimės, kad ji būtų kuo gražesnė ir sveikesnė.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Evelina Raulušaitienė

       Daugiau nuotraukų Fotogalerijoje ...


 

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 12 svečiai (-ių) ir narių nėra

Sveika mokykla

sveika_mokykla.jpg