Akcija ,,Mes rūšiuojam, prisijunk ir tu!"

 

       Kartu su naujaisiais mokslo metais švietimo įstaigose prasidėjo Gamintojų ir Importuotojų asociacijos, VšĮ ,,Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos" bendradarbiaujant su Varėnos rajono savivaldybe organizuojamas ir antrus metus vykstantis aplinkosaugos projektas ,,Mes rūšiuojam", kuris kviečia vaikus, jaunimą, mokytojus, tėvelius ir visus kitus asmenis rūšiuoti atliekas ir drauge saugoti savo aplinką. Projekto tikslas - skatinti ir mokyti visuomenę, o ypač moksleivius, studentus, darželinukus rūšiuoti ir rinkti atskirai buitinės technikos, elektronikos, baterijų ir akumuliatorių bei pakuočių atliekas.

       Mes dalyvavome 2012-2013 mokslo metų akcijoje ir tarp 209 švietimo įstaigų, kuriose mokosi nuo 20 iki 100 mokinių, užėmėme 39 vietą. Viso surinkome 570 kg atliekų, vienam vaikui teko 9, 828 kg. Už tokį šaunų rezultatą visos mūsų lopšelio-darželio grupės gavo ekologiškų kaladėlių rinkinius.

       Šiais mokslo metais žadame vėl dalyvauti akcijoje ir pretenduoti į projekto partnerių įsteigtas dovanas. Todėl kviečiame visą bendruomenę (darbuotojus, tėvelius) rinkti nenaudojamą buitinę techniką, elektronikos įrangą, baterijas bei akumuliatorius ir pristatyti į darželį (apie tai informuosime vėliau).

       Visą informaciją apie akciją galite rasti svetainėje www.mesrusiuojam.lt