Futboliukas

 

        „Futboliukas“...  Čia svarbu ne ūgis… ir netgi ne smūgis. Čia svarbiausi vaikai, nes šis renginys  skirtas jiems. Svarbiausias reikalavimas  futbolo dalyviams – gera nuotaika ir teigiamos emocijos.

       Balandžio 24-ąją  Varėnos "Ąžuolo"gimnazijos sporto salėje vyko neeilinis renginys. Čia iš pat ryto šurmuliavo vaikai, atvykę dalyvauti„Futboliuko“ šventėje, kurią organizavo Varėnos vaikų lopšelis-darželis "Žilvitis". Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais, renginys prasidėjo šventiniu paradu, kuriame dalyvavo net dvylika ikimokyklinio ugdymo grupių iš visų Varėnos rajono mokyklų ir lopšelių- darželių.

       Vaikai išbandė paprastą, bet labai gerai ir sėkmingai mažiems vaikams parengtą rungtį - virvės traukimą.  Tada išbandė jėgas futbolo aikštelėje. Jiems nereikėjo ilgai mokytis žaidimo taisyklių. Vaikai degė noru žaisti, išbandyti savo jėgas ir vikrumą, siekė įmušti įvartį. Pasibaigus varžyboms vyko smagiausia šventės dalis - apdovanojimai. Kadangi visų rungtynių metu vyravo teigiamos emocijos, todėl nugalėjo draugystė ir visos ekipos buvo apdovanotos atminimo medaliais, diplomais  ir saldžiomis dovanomis.

 

{gallery}Futboliukas1_2014{/gallery}

       Daugiau nuotraukų Fotogalerijoje ...