Sportinės pramogos

 

       Puškėdama atkeliavo žiema, atnešdama  džiaugsmus ir pramogas.   Baltoji viešnia ir prisnigtas kiemas neišgąsdino  mūsų vaikučių. Jie nekantraudami laukė sportinės pramogos, kai galės parungtyniauti.

       Auklėtojos paruošė aikštelę: nuvalė sniegą, supylė kalnelius, papuošė spalvotais žymekliais. Pakiliai nusiteikę  grupių ugdytiniai atkeliavo į sporto aikštyną, kur juos pasitiko sportininkas Klounas  ir jo draugas Mikė. Kad vaikučiai ir Mikė  nesušaltų, sportininkas Klounas pakvietė visus pasimankštinti ir parungtyniauti. Įvairios estafetės ir žaidimai keitė vienas kitą, tad vaikai nestokojo teigiamų emocijų, o nugalėjo … gera nuotaika ir draugystė.

       Sportininkas Klounas draugams palinkėjo būti sveikiems, o Mikė pakvietė visus pramogos dalyvius į „Nykštukų“ grupę pasivaišinti gardžia arbatėle.

       Mūsų vaikai visada nenurimstantys, kupini energijos, nuolat siekiantys pasinerti į pažinimo paslaptis. Todėl įstaigos pedagogai sveikos gyvensenos pagrindus stengiasi formuoti jau nuo mažens. Siekiame, kad tai būtų ne vien tik pramoga, bet ir taptų gyvenimo norma.