Futboliukas

2016-04-06

       2015 metų gruodžio mėnesį mūsų lopšelis-darželis pateko į Europos futbolo asociacijos (UEFA) ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojamą ,,Futboliuko“ projektą. Iš viso šiame projekte dalyvauja 32 respublikos ugdymo įstaigos. Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame tarp jų. Mūsų įstaigą projekte atstovauja priešmokyklinio ugdymo pedagogė J. Gecevičienė, kuri išklausė 14 valandų  kursą bei atliko praktines užduotis. Iš projekto seminaro ji parsivežė lopšeliui-darželiui skirtą sportinį inventorių, reikalingą mokymuisi žaisti futbolą salėje ir lauke. Pedagogė pasidalino savo įgytomis žiniomis su vaikais bei kitais pedagogais ir pradėjo žaisti futbolą.

       Balandžio 1-osios rytą į Senosios Varėnos ,,Nykštuko“ vaikų lopšelį-darželį sugužėjo gausus būrys svečių: mamytės, tėveliai, futbolo treneris V. Leonavičius ir svečiai iš Lietuvos futbolo asociacijos.

       Sportiškai nusiteikę jaunieji futbolininkai garbingai įnešė darželio vėliavą, sugiedojo darželio himną, specialiai ,,Futboliukui“ sukurtą dainelę, pažaidė su į Atvelykį atėjusiais kiškučiais, pašoko apšilimo šokį, kurį pravedė judesio korekcijos mokytoja I.Bielevičienė, o tada užvirė įnirtinga kova tarp futbolo komandų.

       Rungėsi vaikai, nuo jų neatsiliko kovingai nusiteikusios  auklėtojų komandos. Salė įkaito nuo aistrų sportui, tad susirinkę tėveliai žaisti futbolo ir išbandyti ,,Taikliosios kojos“ rungties išskubėjo į lauko aikštelę. Parungtyniavę tarp savęs, žaidė su savo atžalomis.

       Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas Ignas Marcinkevičius padėkojo visiems už puikų žaidimą, o kartu atvykęs kamuolio virtuozas Eduardas Butiuto - "Footballfreestyle" čempionas Lietuvoje - visus pakerėjo puikiais triukais su futbolo kamuoliu.

       Svečiai  visiems dalyviams įteikė prisiminimo dovanėles.

       Vaikai džiaugėsi renginiu, nes jiems labai patinka žaisti futbolą.

       Daugiau nuotraukų Fotogalerijoje ... 

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 17 svečiai (-ių) ir narių nėra

Sveika mokykla

sveika_mokykla.jpg