„Pavykime vėją!“

 2016-09-27

 

       Senosios Varėnos „Nykštuko“ vaikų lopšelio-darželio bendruomenė antrus metus dalyvauja kūno kultūros projekte „Judu aš, judi tu - judame visi kartu!“, todėl prisijungė prie  Europoje vykusios judėjimo savaitės (2016-09-16/22) renginių.

       Kuomet vieni bėga, kiti  juda, treti šokinėja per šokdynes, mūsų įstaigos vaikučiai, pasiėmę paspirtukus, dviratukus, triratukus, riedučius, kartu su auklėtojomis, mamytėmis, senelėmis rugsėjo 20 dieną aktyviai dalyvavo renginyje „Pavykime vėją!“.

       Pabudę po pietinio miego, pasiėmę sporto priemones, išbėgome į kiemą „pavyti vėjo“. Sporto šventė prasidėjo  žaisminga muzikine mankšta, o po jos dalyvių laukė judrioji estafetė, kurioje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir mamytės, senelės, auklėtojos. Linksmai startavę, sugužėjome į žaidimų kiemelį, kur priešmokyklinukai dėliojo „šviesoforą“, mėtė skraidykles. O patys mažiausieji, kartu su grupių auklėtojomis, dėliojo spalvingus žymeklius.

       Renginį užbaigė važiavimas aplink įstaigą iš namų atsivežtomis priemonėmis. Vieni važiavo triratukais, kiti paspirtukais, riedučiais, tačiau visi norėjo pavyti ir pralenkti „vėją“, kuris vaikams dalijo saldžiąsias dovanėles.

       Pasidaliję įspūdžiais, emocijomis, išsiskirstėme, nes … rytojus žadėjo naujus vėjus ...

                                                              Kūno kultūros mokytoja Inga Bielevičienė

 

 Akimirkos iš renginio Fotogalerijoje.

 


Dabar lankosi

Dabar svetainėje 10 svečiai (-ių) ir narių nėra

Sveika mokykla

sveika_mokykla.jpg