Darželinukai už krepšininkų pergales

 

       Vėjuotas auksaspalvio rugsėjo 10-osios rytmetis nesutrukdė  S. Varėnos ,,Nykštuko” vaikų lopšeliui-darželiui prisijungti prie respublikinės akcijos ,,DARŽELINUKAI UŽ KREPŠININKŲ PERGALES!“. Vyko smagi ir nuotaikinga sporto šventė, kurios tikslas – skleisti sporto, suvienijančio visus vienam tikslui, idėjas, skatinti vaikus domėtis sveikos gyvensenos nuostatomis, stiprinti jų sveikatą, svarbiausius judėjimo, fizinio saugumo poreikius, suteikti galimybę išbandyti save įvairiose judriose veiklose. Šiam tikslui turėjome galimybę panaudoti Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamo projekto ,,Judėk, sportuok ir sveikas auk” lėšomis įsigytą sportinį inventorių, prizus.

       Džiaugiamės ne tik akcijoje gausiai dalyvavusiais mūsų lopšelio-darželio visų grupių ugdytiniais ir visa darželio bendruomene, bet ir atvykusiais svečiais - Druskininkų ,,Žibutės” lopšelio-darželio ,,Eglutės” grupės auklėtiniais ir pedagogais. Svečius mažieji nuotaikingai pasitiko nešini krepšinio kamuoliais bei sirgalių atributika. Renginio dalyvius pasveikino direktorė Marija Pigagienė, linkėdama aktyviai sportuoti bei sveikai maitintis. Neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) mokytoja Inga Bielevičienė kvietė visus į didelį draugystės ratą kartu sudainuoti darželio himną, linksmai pasimankštinti, supažindino su įvairių sportinių užduočių taisyklėmis, mokė kaip mesti, varyti, perduoti, įmesti kamuolį į krepšį.

       Geros emocijos, užsispyrimas, nuoširdus bendravimas ir pagalba vienas kitam padėjo puikiai įveikti visas sportines užduočių kliūtis. Už aktyvų dalyvavimą visi mažieji dalyviai buvo pradžiuginti medaliais. Tikimės, kad kiekvienoje šeimoje takelis sveikos ir aktyvios fizinės gyvensenos link platės, o norinčių juo keliauti daugės.

S. Varėnos ,,Nykštuko” vaikų l.-d.

,,Bruknelės” grupės auklėtoja

Laima Košelevienė